Přispějte do významného výzkumu české společnosti

2017

Vybrané domácnosti našeí obce budou přizvány k účasti na významném vědeckém výzkumu, který přinese dosud neznámé pohledy na společenské vztahy v české společnosti. Výzkum v rámci Mezinárodního programu sociálního výzkumu ISSP připravili odborníci z Akademie věd ČR a bude v něm osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé ČR.

Dotazování realizují vyškolení tazatelé společnosti MEDIAN. Vybrané domácnosti v naší obci by měli navštívit poprvé v termínu 15.9. – 10. 11. 2017 a pak znovu v dalších termínech až do konce listopadu 2017.

Výzkum je anonymní a pořádají ho renomované vědecké instituce. Poznatky budou sloužit českým i zahraničním vědcům a mohou být základem pro zlepšování sociální politiky. Vyplnění dotazníku s tazatelem trvá přibližně 40 minut. Účastníci výzkumu obdrží malý dárek.

Vytvořeno: 9. 10. 2017
Poslední aktualizace: 9. 10. 2017 17:03