Finanční úřad - Informace pro občany

2021

Informace o umístění sběrných boxů Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj a jeho územních pracovišť, které jsou určeny pro podání  daňových tvrzení a dalších podání finančnímu úřadu bez osobního kontaktu s úředníky, a to v období platnosti  mimořádných opatření, přijatých v souvislostí s šířením  onemocnění COVID-19.

Sběrné boxy finančního úřadu jsou umístěné na všech aktuálně otevřených územních pracovištích (v Ostravě I, Ostravě II, Ostravě III, v Opavě, v Hlučíně, v Třinci, ve Frýdku- Místku, v Havířově, v Karviné, v Bruntálu, v Krnově, v Novém Jičíně, v Kopřivnici a v budově sídla Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj v Ostravě).

Nově jsou od 8. 3. 2021 zpřístupněny také sběrné boxy finančního úřadu umístěné v budovách uzavřených územních pracovišť v Bohumíně, v Orlové a v Českém  Těšíně. Sběrné boxy na těchto třech pracovištích lze využít k podání přiznání zejména v pondělí a ve středu v době  od 8:00 do 17:00 hodin.

Občané z Fulneku a okolních obcí mohou přiznání vhodit do sběrného boxu finančního úřadu  umístěného (po dohodě s místní samosprávou) v budově Městského úřadu ve Fulneku, na níže uvedené adrese.

Občané z Frýdlantu nad Ostravicí a přilehlých obcí mohou k doručení podání pro finanční úřad  použít například sběrný box umístěný na Územním pracovišti ve Frýdku – Místku nebo sběrný box umístěný na Územním pracovišti v  Třinci.

Vytvořeno: 12. 3. 2021
Poslední aktualizace: 12. 3. 2021 13:32