Nepořádek v obci

NepořádekChtěli bychom touto cestou požádat občany, aby neodkládali odpady mimo sběrné nádoby. V případě, že jsou kontejnery již plné, využijte prosím k odložení odpadu jiné sběrné místo.
Situace kolem odkládání odpadů mimo sběrné nádoby (kontejnery) začíná v obci Hať být vážná. Lidé se naučili odkládat odpad vedle nádob, odhazovat jakýkoli odpad beztrestně prakticky kdekoli (a to i nebezpečné odpady). Obec pak stojí úklid nemalé úsilí a prostředky, na kterých se v konečném důsledku podílíme všichni.
Prosíme občany, aby obzvláště v těchto dnech věnovali zvýšenou pozornost při uzavírání kontejnerů a hlavně nedávali další pytle, či krabice a další věci (které patří do velkoobjemových kontejnerů) vedle nich.
Také je velmi důležité plasty i kartony důsledně sešlapávat.
VEŠKERÝ STAVEBNÍ A DEMOLIČNÍ ODPAD není odpadem komunálním,
za jeho odvoz je ze zákona plně odpovědný stavebník nebo původce na jeho vlastní náklady.

Děkujeme za pochopení.

Nepořádek