Oznámení majitelům pozemků a nemovitostí - dne 23.9.2020

Oznámení majitelům pozemků a nemovitostí
Vzhledem ke skutečnosti, že v minulém období nebyla do Katastru nemovitostí zavkladována věcná břemena týkající se tlakové kanalizace, obec musí tuto skutečnost napravit nyní.
Proto jsou v průběhu letošního roku vyzýváni majitelé pozemků a nemovitostí (i spolumajitelé), aby se dostavili na obecní úřad k podpisu Smlouvy o zřízení věcného břemene k tlakové kanalizaci a také nové Smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod.
K podpisu byli zváni majitelé pozemků a nemovitostí postupně podle ulic, a to zveřejněním v místním rozhlase, na INFO Hať a také na webu obce. Nyní již jsou připraveny k podpisy smlouvy k nemovitostem a pozemkům na všech ulicích, mimo ulice Lipové od č.o 141. Majitelé na MK Lipová č.o. 141 až č.o. 350 budou vyzváni v následujícím období.
Prosíme proto majitele, kteří doposud obecní úřad za tímto účelem nenavštívili, aby tak učinili a dostavili se s občanským průkazem a 30,- Kč - poplatek za ověření podpisu.
Děkujme za pochopení a vstřícnost.

Vytvořeno: 23. 9. 2020
Poslední aktualizace: 23. 9. 2020 13:09