Oznámení o době a místě konání voleb do zastupitelstev obcí - obec Hať

OZNÁMENÍ O DOBĚ A MÍSTĚ KONÁNÍ   VOLEB do zastupitelstev obcí

Starosta obce Hať v souladu s ustanovením § 29 zákona č. 491/2001Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
oznamuje

1. Volby do zastupitelstva obce Hať se uskuteční
  • v pátek 23.9.2022 od 14.00 hodin do  22.00 hodin
  • v sobotu 24.9.2022 od  8.00 hodin do 14.00 hodin.

1. Počet a sídla volebních okrsků
  • volební okrsek č. 1 -   v sále kulturního domu, U Střediska 2A, Hať  734  pro voliče bydlící v těchto ulicích: K Hubertu, K Remízce, Kostelní, Lipová č.or.1 – 36, Lomená, Na Chromině č.or. 1 –21, Na Návrší, Pekařská, Pod Olšinou, Prostřední, Rozcestní, Rychlovecká, Sportovců, Šelvická, U Pískovny, U Dvora, U Střediska, U Zahrádek, Uzavřená, V Kotlině, Záhumní.

• volební okrsek č. 2 -  v přízemí obecního úřadu, Lipová 86, Hať 357 pro voliče bydlící v těchto ulicích: Dělená, Dolina, Lipová č.or.37 – 349, Mlýnská, Na Chromině č.or.22 – 169, Na Stavech, Na Stráni, Polní, Souběžná, Stolařská, Svazácká, U Bečvy, U Závodu, Višňová, V Koutě.

1. Informace k nerušenému průběhu voleb
  • Každému voliči budou dodány hlasovací lístky nejpozději 3 dny před konáním voleb. Ve dnech voleb může volič obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti.
  • K zajištění pořádku a důstojného hlasování ve volební místnosti a jejím bezprostředním okolí je každý povinen uposlechnout pokynů předsedy okrskové volební komise.
  • Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky, popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky.
  • Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních důvodů Obecní úřad  v Hati a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Vytvořeno: 19. 9. 2022
Poslední aktualizace: 19. 9. 2022 10:28