Poděkování

Poděkování

Děkuji Jednotce sboru dobrovolných hasičů obce Hať, Bobrovníky, Darkovice, Hlučín – Darkovičky, Hradec n. Moravicí – Jakubčovice,  Kobeřice, Kozmice, Ludgeřovice, Píšť a v neposlední řadě jednotce HZS MSK ze stanice Ostrava - Přívoz, kteří  pomáhali  při likvidaci následků lokální záplavy v předešlém týdnu v naši obci.

Jsem vděčný a cením si jejich vytrvalosti, pohotovosti, odvahy, disciplíny a obětavosti, s jakou přistoupili k plnění svých úkolů. Opět potvrdili, že jsou pro naše obce nenahraditelnou oporou.

Velké poděkování patří i zaměstnancům obce Hať  a  p. Ondrovi a Jiřímu Kostelníkovým, p. Lukáši Gajdovi i všem dalším občanům, kteří pomohli s úklidem nánosu „hlíny – bahna“ před svými domy…

Werner Vyletělek, starosta obce

Vytvořeno: 17. 5. 2021