Výzva k zapůjčení fotografií od občanů

Vážení občané,

jak jistě všichni víte, v letošním roce si připomínáme 770 let od první písemné zmínky o existenci naší obce. Součástí připravovaných oslav by měla být i výstava fotografií – fotokopií, zachycující historický vývoj obce Hať.

Při této příležitosti bychom vás chtěli požádat o zapůjčení dobových (ale i současných) fotografií (současně udělit souhlas s jejich zveřejněním), ze kterých bychom na obecním úřadě pořídili kopie a originály v pořádku vrátili.  Na zadní stranu fotografie uveďte údaj o tom, koho nebo co fotka zachycuje, v kterém roce byla nafocena, Vaše jméno a kontakt na Vás. Takto pořízené kopie by byly podkladem pro připravovanou výstavu a do budoucna by mohly posloužit i další generaci.

Fotografie můžete předávat do konce měsíce března 2020 v kanceláři č. 17 – Evě Glenzové (telefon: 597 589 925, mail: obechat@obechat.cz).

Děkujeme za pochopení a Vaši ochotu.

Vytvořeno: 27. 1. 2020
Poslední aktualizace: 27. 1. 2020 15:35