A picture

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Kalendář plánovaných akcí na rok 2018 v obci Hať  - může dojít ke změně termínu. 

  LEDEN   ÚNOR
 1. Po.    1. Čt.  
 2. Út.    2. Pá.   
 3. St.    3. So. Chovatelský ples
 4. Čt.    4. Ne.  
 5. Pá.    5. Po.  
 6. So. Tříkrálová sbírka   6. Út.  
 7. Ne. Novoroční koncert  7.  St.  
 8. Po.    8. Čt.  
 9. Út.    9. Pá. Sokolský ples
10. St.   10. So.  
11. Čt.   11. Ne. Dětský maškarní ples, Pobožnost k Panně Marii Lurdské
12. Pá. Volby prezident ČR, Školní ples 12. Po.  
13. So. Volby prezident ČR 13. Út. Dětský ples (1.stupeň v ZŠ)
14. Ne.   14. St.  
15. Po.   15. Čt. Základní škola Hať - Den otevřených dveří
16. Út.   16. Pá.  
17.  St.   17. So.  
18. Čt.   18. Ne.  
19. Pá.   19. Po.  
20. So. Obecní ples 20. Út.  
21. Ne.   21. St.  
22. Po.   22. Čt.  
23. Út.   23. Pá.  
24. St.   24. So. MS Hubert Hať - veřejná střelecká soutěž AT 3*10
25. Čt.   25. Ne.  
26. Pá. Volby prezident ČR (II.kolo) 26. Po.  
27. So. Volby prezident ČR (II.kolo), Hasičský ples 27. Út.  
28. Ne.   28. St.  
29. Po.      
30. Út.      
31. St.      
  BŘEZEN   DUBEN
 1. Čt. ZŠ a MŠ Hať - přednáška - Drogová problematika u dětí a mladistvých  1. Ne.  
 2. Pá. Divadlo - MAY DAY  2. Po.  
 3. So.    3. Út.  
 4. Ne.    4. St.  
 5. Po.    5. Čt.  
 6. Út.    6. Pá.  
 7.  St.    7. So.  
 8. Čt.    8. Ne. Vítání občánků
 9. Pá.    9. Po.  
10. So.   10. Út.  
11. Ne.   11. St.  
12. Po.   12. Čt.  
13. Út.   13. Pá.  
14. St.   14. So.  
15. Čt.   15. Ne. Dobročinný koncert v KD
16. Pá.   16. Po.  
17. So.   17. Út.  
18. Ne.   18. St.  
19. Po.   19. Čt.  
20. Út.   20. Pá.  
21. St.   21. So.  
22. Čt.   22. Ne.  
23. Pá.   23. Po.  
24. So. Hodina Země 24. Út.  
25. Ne. Křížová cesta 25. St.  
26. Po.   26. Čt.  
27. Út.   27. Pá.  
28. St.   28. So. Velkoobjemové kontejnery
29. Čt.   29. Ne. Hudba nezná hranic
30. Pá.   30. Po.  
31. So.      
  KVĚTEN    ČERVEN
 1. Út.    1. Pá.  
 2. St.    2. So. HAFEST
 3. Čt.    3. Ne. Dětský den ZŠ
 4. Pá.    4. Po.  
 5. So.    5. Út.  
 6. Ne. Pobožnost k sv. Urbanovi s žehnáním poli, luk a pastvin  6. St.  
 7. Po.    7. Čt.  
 8. Út..    8. Pá. Letní kino - ZŠ
 9. St.    9. So.  
10. Čt.   10. Ne. Odpust Božského Srdce Páně
11. Pá. Zuzana Bubílková  - kulturní dům Hať 11. Po.  
12. So.

Očkování psů, Den matek v KD

12. Út.  
13. Ne.

1. svaté přijímání Hať

13. St.  
14. Po.   14. Čt.  
15. Út.   15. Pá.  
16. St.   16. So.  
17. Čt.   17. Ne.  
18. Pá.   18. Po.  
19. So. Den matek v KD,  Bugatti Step 19. Út.  
20. Ne.   20. St.  
21. Po.   21. Čt.  
22. Út.   22. Pá. 50 let výročí ZŠ a MŠ Hať SLAVNOSTNÍ AKADEMIE
23. St.   23. So.

50 let výročí ZŠ a MŠ Hať - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

24. Čt.   24. Ne.

 

25. Pá.   25. Po.  
26. So.   26. Út.  
27. Ne. Pouť k sv. Urbanovi do Tworkova /PL/ 27. St.  
28. Po.   28. Čt.  
29. Út.   29. Pá.  
30. St.   30. So. Den obce 2018, Den partnerských obcí
31. Čt. Boží Tělo    
  ČERVENEC   SRPEN
 1. Ne.    1. St.  
 2. Po.    2. Čt.  
 3. Út.    3. Pá.  
 4. St.    4. So. Model klub "Pohár Petra Tučka"
M    5. Ne.  
 6. Pá.    6. Po.  
 7. So.

 

 7. Út.  
 8. Ne.    8. St.  
 9. Po.    9. Čt.  
10. Út.   10. Pá.  
11. St.   11. So.  
12. Čt.   12. Ne.  
13. Pá.   13. Po.  
14. So.   14. Út.  
15. Ne.   15. St.  
16. Po.   16. Čt.  
17. Út.   17. Pá.  
18. St.   18. So.  
19. Čt.   19. Ne.  
20. Pá.   20 Po.  
21. So.   21. Út.  
22. Ne.   22. St.  
23. Po.   23. Čt.  
24. Út.   24. Pá.  
25. St.   25. So.  
26. Čt.   26. Ne. Dožínky
27. Pá.   27. Po.  
28. So.   28. Út.  
29. Ne.   29. St.  
30. Po.   30. Čt.  
31. Út.   31. Pá.  
  ZÁŘÍ   ŘÍJEN
 1. So. Velkoobjemové kontejnery  1.  Po.  
 2. Ne.    2. Út.  
 3. Po.    3. St.  
 4. Út.    4. Čt.  
 5. St.    5. Pá. Volby do ZO, Drakiáda
 6. Čt.    6. So. Volby do ZO
 7. Pá.    7. Ne. Vítání občánků
 8. So. Hasičská soutěž TFA  8. Po.  
 9. Ne.    9. Út. Sběr papirů
10. Po.   10. St. Sběr papírů
11. Út.   11. Čt.  
12. St.   12. Pá.  
13. Čt.   13. So.  
14. Pá.   14. Ne.  
15. So.   15. Po.  
16. Ne.   16. Út.  
17. Po.   17. St.  
18. Út.   18. Čt.  
19. St.   19. Pá.  
20. Čt.   20. So.  
21. Pá.   21. Ne.  
22. So. Výstava zahrádkáři a chovatelé 22. Po.  
23. Ne. Krmáš, Výstava zahrádkáři a chovatelé 23. Út.  
24. Po.   24. St.  
25. Út.   25. Čt.  
26. St.   26. Pá. Setkání seniorů
27. Čt.   27. So.  
28. Pá.   28. Ne.  
29. So. 1. Drakiáda 29. Po.  
30. Ne.   30. Út.  
    31. St.  
  LISTOPAD   PROSINEC
 1. Čt.    1, So.  
 2. Pá.    2, Ne.  
 3. So.    3, Po.  
 4. Ne.    4, Út.  
 5. Po.    5, St.  
 6. Út.    6, Čt.  
 7. St.    7, Pá.  
 8. Čt.    8, So. Mikulášská besídka
 9. Pá.    9, Ne.  
10. So.   10, Po.  
11. Ne. KOLAJA (15.ročník) 11, Út.  
12. Po.   12, St.  
13. Út.   13, Čt.  
14. St.   14, Pá.  
15. Čt.   15, So.  
16. Pá. Uspávání broučků 16, Ne.  
17. So.   17, Po.  
18, Ne.   18, Út.  
19, Po.   19, St.  
20, Út.   20, Čt.  
21, St.   21, Pá.  
22, Čt.   22, So. Vánoční ladění
23, Pá.   23, Ne. Vánoční ladění
24, So.   24, Po.  
25, Ne.   25, Út.  
26, Po.   26, St. Zpívání pod vánočním stromem
27, Út.   27, Čt.  
28, St.   28, Pá.  
29, Čt.   29, So.  
30, Pá.   30, Ne.  
    31, Po.