Obec Hať

Rohlík.cz v Hati

rohlík

Rohlík.cz

►Rohlík.cz má pro vás dobrou zprávu – před pár dny totiž začali rozvážet nákupy z Rohlik.cz i do obce Hať. Díky tomu si mohou obyvatelé teď jednoduše a rychle nakoupit online a my jim jejich nákup do pár hodin přivezeme až ke dveřím, a to i během víkendů a svátků.
►Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízíme ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, protože s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontrolujeme a ručíme za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina :-)
►Rohlík není jen boží jídlo, ale také boží služba. Naši kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je váš nákup, vyneseme vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. To vše děláme důrazem na ekologii, a udržitelnost. Jeden náš kurýr vozí až 13 nákupů, jezdíme na CNG či čistě na elektřinu. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Sledujeme i nové trendy v udržitelném stravování, na Rohlíku naleznete nejširší Plant based sortiment ze všech supermarketů.
►Zvláště v dnešní době vnímáme, že vám musíme boží jídlo i boží službu dodat za skvělé ceny. Na Rohlíku naleznete stovky supermarketových položek, jejichž ceny denně porovnáváme s konkurencí, či naše privátní značky u kterých držíme nejvyšší kvalitu za velmi příznivé ceny. Zastropovali jsme pro vás ceny 14ti základních potravin a nyní dokonce snižujeme ceny 40 základních potravin pro diety bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. U produktů, kde se nám to nepodařilo, zlevňujeme alespoň o 50 %. A co víc, tyto ceny jsme zastropovali minimálně až do konce léta! Každý týden pro vás máme také nové cenové trháky.
►A pokud se stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že vám peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.
K tomu všemu navíc nabízíme i jistá zvýhodnění pro občany, kteří to podle nás nejvíce potřebují. Máme tak například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou nabízíme možnost telefonických objednávek...
rohlík

rohlíček

rohlík bez bariér

rohlik.cz.png

Typ souboru: PNG obrázek, Velikost: 858,03 kB

Rohlíček.png

Typ souboru: PNG obrázek, Velikost: 926,01 kB

Rohlík bez bariér.png

Typ souboru: PNG obrázek, Velikost: 484,62 kB
Datum vložení: 11. 8. 2023 8:56
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2023 9:05

Svátek má Lenka

Když skřivánek v únoru zpívá, brzy se pod nosem slívá.

Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží po celý rok.

dnes, středa 21. 2. 2024
zataženo 8 °C 3 °C
čtvrtek 22. 2. zataženo 10/5 °C
pátek 23. 2. slabý déšť 11/9 °C
sobota 24. 2. slabý déšť 9/4 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Plánované výpadky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky