Hať - Zjednodušená verze stránek
+

Aktuality - Společnost ELEKTROVIN a. s. pořádá soutěž pro občany všech obcí Moravskoslezského kraje

Chlazení není jen lednice 1

Společnost ELEKTROWIN a.s. a Moravskoslezský kraj se rozhodli v rámci naplňování projektu: „Intenzifikace zpětného odběru odpadního elektrozařízení“ uspořádat soutěž pro občany všech obcí v Moravskoslezském kraji.

Cílem je zvýšit povědomí o správném nakládání s vysloužilými elektrozařízením a podpořit sběr odpadního elektrozařízení, zejména ze skupiny zařízení pro tepelnou výměnu, tj. chladničky, mrazničky, vinotéky, klimatizace,odvlhovače, tepelná čerpadla atd.

Chcete vyhrát jeden ze tří poukazů  10.000,-Kč, 7.000,-Kč a 5.000,-Kč na pořízení nového spotřebiče?

1) vyfoťte se i s doneseným spotřebičem z kategorie Chlazení, doneseným na nejbližší sběrný dvůr www.elektrowin.cz

2) Odpovězte na tři jednoduché otázky?

a) kolik % plastů obsahuje běžná lednice?

b) patří tepelné čerpadlo a odvlhčovač do kategorie Chlazení?

c) jaká pokuta hrozí při odložení vysloužilého elektrospotřebiče mimo určená místa?

3) Své odpovědi společně s fotografii zašlete do 30.11.2024 na e-mail soutez@elektrowin.cz. Zasláním svého e-mailu souhlasíte s pravidly soutěže.

Chlazení není jen lednice 1Chlazení není jen lednice 2

Leták Typ: PDF dokument, Velikost: 2.18 MB